HOME PRAVIDLA

KALENDÁŘ

BODOVÁNÍ REGISTRACE DOWNLOAD

FACEBOOK

   

RSC / ZD SPORT Rally Dedinky 2022

 

 

Třetím závodem sezony PALMIRA RSC 2022/2023 bude závod na Slovensku! V pořadí již šestý ročník oblíbené soutěže v obci Dedinky, kde bydlí RBR multi-šampion Dennis Zeťák. Tento závod se jezdil vždy v rámci konkurenčního NRC, ale od sezony 2022 bude součástí série RBR-CUP. Letos se pojede v rámci RSC, ale pro další sezony je možný i posun do hlavního RBR-CUPu.

HARMONOGRAM

ggPro tento závod byl problém najít vhodný datum skrz kolizi z Jannerem a Monte, ale nakonec se podařil vybrat kraj prosince a podmínky budou, tedy velmi různorodé. V první sekci na jezdce čeká trojice zkoušek na šotolině a to horský úsek Swiss 4, lesní zkouška East West a technický úsek La Rocca. Po servisu se jezdci vydají na sněhu na legendární úsek Peklo kde se v závěru pojede i Powerstage. Tuhle zkoušku v sekci doplní zkouška Uchan - Su na sněhu a ledu.

POČASÍ

Po celý závod by mělo být jasné počasí lehce pod nulou, vetší mráz lze čekat v závěru na noční Powerstage.

 

VÍTĚZOVÉ

První ročník se jel v sezoně 2018 a vyhrál domácí Dennis Zeťák, kterému se výhru podařilo obhájit i v sezoně 2019. V sezoně 2020 se radoval Petr Kubovský, ale o rok později přidal svou třetí výhru na domácí rally opět Dennis Zeťák. Loňský ročník vyhrál Jakub Masiarek z Polska.

Dodejme, že v roce 2020 byl Zeťák druhý absolutně a loni třetí, takže letos zřejmě budou stupně vítězů bez domácího borce, jelikož je přihlášen s historickým vozem BMW.

 

Kompletní INFORMACE k závodu najdete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

TOPlist

MartinB