HOME PRAVIDLA

KALENDÁŘ

BODOVÁNÍ REGISTRACE DOWNLOAD

FACEBOOK

   

PALMIRA SLOVÁCKÁ RALLY 2022

 

 

Volný závod před startem sezony KOWAX RBR-CUP 22/23 a PALMIRA RSC 22/23 bude klasicky SLOVÁCKÁ RALLY s centrem v Uh.Brodě. Do závodu může odstartovat každý držitel licence RBR-CUP nebo RSC a vyzkoušet své vozidlo před startem nové sezony. Volného závodu se pravidelně účastní kolem 50-70 jezdců a není nutné se do závodu registrovat.

HARMONOGRAM

Jezdci se můžou těšit klasicky na 3 sekce kdy každá se pojede na jiném povrchu. Závod začne na asfaltu na 4 zkouškách kdy většina je kratších a ideálních na vyzkoušení vozidla. Poslední rz v první sekci bude rychlejší a náročnější.

Druhá sekce jezdce přesune na šotolinu na tři zkoušky kdy každá má jiný charakter i druh šotoliny. Tahle sekce bude pro výsledky závodu rozhodující. Závěr proběhne na třech sněhových zkouškách a dokonale tak prověří připravenost jezdců na novou sezonu.

 Celkem závod má 10 zkoušek o délce 42,3 Km.

 

POČASÍ

Volný závod se jezdí pravidelně za sucha a hezkého počasí a letos to bude stejné.

 

VÍTĚZOVÉ

Slovácká Rally se pojede v rámci série RBR-CUP letos už po šesté a nejvíce úspěšným jezdce je domácí Martin Bujáček, který má na kontě už 3 výhry a pokaždé s jiným vozem. Po jedné výhře má Jakub Hoffmann a Michal Sýkora. Všechny tyto jezdce uvidíme na startu i letos.

 

Kompletní INFORMACE k závodu najdete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

TOPlist

MartinB