HOME PRAVIDLA

KALENDÁŘ

BODOVÁNÍ REGISTRACE DOWNLOAD

FACEBOOK

   

Pohled do kalendáře nové sezony...

 

 

Nová sezona pomalu startuje, první informace a kalendář jsou na světě. V nové sezoně se pojedou jak klasické závody tak obnovené a jezdce čeká i jedna premiéra. Co na jezdce v nové sezoně čeká?

 

Auto UH Slovácká Rally

Domácí závod pro pořadatele i sponzora se pojede opět jako volný závod před sezonou, na jezdce čeká mix asfaltových a šotolinových zkoušek.

RACC Rally de Espana

Velmi oblíbená divácká rally zahájí letos sezonu Palmira RBR-CUPu 21/22, teprve druhé zařazení této soutěže do seriálu RBR-CUP a náročný mix asfaltu a šotoliny. Závod na dvě etapy a každá bude úplně jiná.

Rally BOHEMIA

Letos se pojede třináctý ročník této soutěže v novém podzimním termínu, náročné zkoušky budou okořeněné střídavým počasím v okolí Mladé Boleslavi. Pro diváky bude zařazena i Super RZ v Sosnové u České Lípy.

Wales Rally of GB

Déšť, mokrá šotolina, mlha a tma! To je Wales Rally of GB, stejně jako loni čeká na jezdce dvou-etapový závod plný šotolinové akce na Britských ostrovech. Poslední 4 ročníky pravidelně v sérii RBR-CUPu.

Rally Azory

Šotolinová klasika na Azorských ostrovech se letos pojede již po jedenácté. Hezké scenérie a vrtkavé počasí prověří všechny jezdce. Poslední 3 ročníky ovládl mistr Dennis Zeťák.

Janner Rally

Jubilejní 15. ročník této velmi oblíbené soutěže otevře rok 2022 pro jezdce série RBR-CUP. Janner Rally je klasika, ale tento ročník bude trošku jiný, pořadatel vybral zkoušky mimo vyšší polohy, takže se očekává spíše míň sněhu než v minulých letech.

Rally Monte Carlo

Legendární soutěž opět na 2 etapy a v klasickém termínu! Sníh, led a asfalt se bude velmi střídat a na jezdce čeká velká loterie s výběrem pneu.

Arctic Rally Finland

Premiéra v RBR-CUPu pro tuhle Finskou soutěž plnou sněhu a ledu. Jediná čistě zimní soutěž v kalendáři nabídne krásně zkoušky, pevné bariéry a hlavně porci adrenalinu pro jezdce a diváky.

Kowax Valašská Rally

Návrat po několika letech do RBR-CUPu a hned jako dvou-etapový závod! Kowax Valašská Rally by se měla jed jako oficiální virtuální podoba reálné rally. Více info k projektu bude během začátku roku.

Rally Estonia

Rychlá šotolina, velké skoky to je Estonská Rally! Poslední sezony pravidelně v RBR-CUPu. Hodně těsné souboje v každém roce, letos tomu nebude jinak.

Barum Czech Rally Zlín

Finále ve Zlíně jako už pravidelně! Nejstarší závod v rámci RBR-CUPu, letos už po sedmnácté! Náročné 2 etapy na reálných zkouškách budou ozdobou sezony a důstojnou tečkou za sezonou.

SlovakiaRing RallyShow

Krátký závod na Slovenském okruhu se jezdí každým rokem.

Mikuláš Rally Slušovice

Letos návrat oblíbeného závodu ze Slušovic. Závod se pojede společně s NRC a MČR na volném závodě společnosti HOTHESS a Jakuba Hanzelky.

Palmira Pražský Rallysprint

Trojici volných závodů v prosinci uzavře Pražský Rallysprint. Po Praze už jen Vánoce, chvilka klidu a směr Janner Rally :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

TOPlist

MartinB